Kursy Metodą Bezpośrednią

Do you speak English?

Kursy Metodą Bezpośrednią

Do you speak English?

Na początku było jajko…???
Każdy z nas był dzieckiem i jako dziecko poznawał swój język ojczysty. Najpierw etap słuchania i pierwszego GUGANIA, potem nasze słowa stawały się coraz bardziej przejrzyste i zrozumiałe, i wówczas zaczęliśmy tworzyć pierwsze formy mniej lub bardziej poprawne gramatycznie. Kiedy nasza mowa była zrozumiała i płynna zaczęliśmy poznawać pisownię i czytać, a na końcu nauczyliśmy się pisać. Tak właśnie wygląda schemat, który powtarza się od zarania dziejów i czasów pierwszych form piśmiennictwa i na pewno nie ulegnie zmianie w przyszłości.

Jak się uczyć.
Kluczem do efektywnej nauki języków obcych jest przestrzeganie pewnych reguł. Człowiek bowiem uczy się każdego nowego języka w ten sam sposób, w jaki nauczył się własnego. Najpierw jako dziecko słyszał słowa, potem mówił, czytał a następnie nauczył się pisać. Przy zachowaniu takiej kolejności nauki oraz przy odrobinie cierpliwości i systematyczności, każdy może odnieść sukces.

Kursy angielskiego w Just Time to: 

 • Szybka nauka metodą bezpośrednią Direct Method For English.
 • Najlepsza metoda nauki angielskiego dla początkujących.
 • 4 lekcje próbne.
 • Zmiana lektorów na każdej lekcji.
 • Zajęcia z polskimi lektorami i Native Speakers.
 • Konwersacje.
 • Możliwość odrobienia nieobecności w innych grupach.
 • Płatności miesięczne, trzymiesięczne lub sześciomiesięczne.
 • Możliwość rozpoczęcia i zakończenia kursu w każdej chwili.
 • Bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej.
 • Analiza postępów przez opiekuna grupy i metodyka.
 • Lokalizacja w samym centrum Warszawy

Szkoła Just Time od września 2003 roku do czerwca 2009 roku uczyła Metodą Callana, a od lipca 2009 roku prowadzi zajęcia metodą bezpośrednią Direct Method For English. 

SPRAWDŹ ROZKŁAD ZAJĘĆ I CENNIK 

Podręczniki do metody Direct wzbogacono w nowoczesne słownictwo, transkrypcję fonetyczną, bardziej przystępną gramatykę. 
Podręczniki zawierają również aktualną tematykę pytań oraz konwersacyjną angielszczyznę. 
Metodyka prowadzenia zajęć jest inspirowana metodą Callana.   zobacz opis 

Podręczniki te zostały opracowane przez zespół lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu metodą bezporednią. 
Idea sprawdzonej, bardzo lubianej i docenianej metody plus nowoczesność dały wspaniały efekt, który doceniło już wielu słuchaczy.

Materiały dydaktyczne 
Materiał został podzielony na 6 podręczników. Różnią się one układem graficznym. Są przyjazne dla nauczyciela i ucznia, zawierają transkrypcję fonetyczną oraz dodatkowe lekcje gramatyczne na końcu podręcznika. 
Do każdej książki dołączana jest płyta CD z nagranym materiałem oraz dodatkowo z dyktandami, które można ćwiczyć w domu. Od września 2013 roku  Wydawnictwo postanowiło ujednolicić wygląd swoich podręczników do języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i otrzymały one nową okładkę. Materiał zawarty w podręcznikach nie został zmieniony z wyjątkiem kilku drobnych poprawek.

Platforma internetowa 
Dodatkowym atutem Direct Method for English jest platforma internetowa. Jest to program e-learningowy zawierający ćwiczenia dopasowane do podręczników DIRECT Method for English, dzięki któremu można utrwalać wiadomości z lekcji, nadrabiać zaległości, a także powtarzać materiał przed egzaminem w bardzo atrakcyjnej i nowoczesnej formie. Platforma internetowa zawiera testy z 4000 słówek, oraz 100 dyktand i ponad 500 ćwiczeń gramatycznych – materiał dopasowany jest do konkretnych lekcji w podręcznikach DIRECT Method for English. Wykonując wszystkie ćwiczenia, Słuchacz otrzymuje nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis. 

Aby zalogować się i w pełni korzystać z platformy należy być uczniem szkoły językowej i korzystać z oryginalnych podręczników, w których znajduje się kod rabatowy. 

Szczegóły E-LEARNING

Napisz do nas

Szkoła Językowa “Just Time”

ul. Świętokrzyska 20 piętro 5
00-002 Warszawa

vis a vis Poczty Głównej

tel. (22) 826 80 03
tel/fax (22) 826 80 04
tel. kom. 0-508 168 681
e-mail: justtime@op.pl

Poniedziałek – Piątek:
9:00 – 19:00
Sobota: 9:00 – 13:00 

Nr konta mBank.: 09 1140 2004 0000 3102 3662 6026

Show Buttons
Hide Buttons