Kursy Angielskiego Metodą Bezpośrednią

Do you speak English?

Na początku było jajko…???

Dlaczego stworzono metodę bezpośrednią?
Każdy z nas był dzieckiem i jako dziecko poznawał swój język ojczysty. Najpierw był etap słuchania i pierwszego GUGANIA, potem nasze słowa stawały się coraz bardziej przejrzyste i zrozumiałe i wówczas zaczęliśmy tworzyć pierwsze formy mniej lub bardziej poprawne gramatycznie. Kiedy nasza mowa była zrozumiała i płynna zaczęliśmy poznawać pisownię i czytać, a na końcu nauczyliśmy się pisać. Z pewnością tak właśnie wygląda schemat, który powtarza się od zarania dziejów i czasów pierwszych form piśmiennictwa i niewątpliwie nie ulegnie zmianie w przyszłości.

 Metody nauczania

Istnieje wiele metod, za pomocą których wykwalifikowani lektorzy przekazują wiedzę językową zarówno młodym, jak i tym trochę starszym uczniom.
Z wieloletniego doświadczenia wynika, że nauka bezpośrednia „Direct Method For English” jest jedną z najbardziej efektywnych form przeprowadzania zajęć językowych.
Dzieje się tak, ponieważ umożliwia ona naszym Klientom lepszą koncentrację oraz zachęca i mobilizuje do zaangażowania i kreatywności. Dzięki temu szybko i skutecznie uczą się oni nowych słów czy też wyrażeń oraz konstrukcji gramatycznych.

Jak się uczyć

Kluczem do efektywnej nauki języków obcych jest przestrzeganie pewnych reguł. Człowiek bowiem uczy się każdego nowego języka w ten sam sposób, w jaki nauczył się własnego. Najpierw jako dziecko słyszał słowa, potem mówił, czytał a następnie nauczył się pisać. Niewątpliwie przy zachowaniu takiej kolejności nauki oraz przy odrobinie cierpliwości i systematyczności, każdy może odnieść sukces. W rezultacie tym właśnie kierują się kursy metodą bezpośrednią Direct Method.

Kursy angielskiego w Just Time to: 

 • Szybka nauka metodą bezpośrednią Direct Method For English.
 • Najlepsza metoda nauki angielskiego dla początkujących.
 • 4 lekcje próbne.
 • Zmiana lektorów na każdej lekcji.
 • Zajęcia z polskimi lektorami i Native Speakers.
 • Konwersacje.
 • Możliwość odrobienia nieobecności w innych grupach.
 • Płatności miesięczne, trzymiesięczne lub sześciomiesięczne.
 • Możliwość rozpoczęcia i zakończenia kursu w każdej chwili.
 • Bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej.
 • Analiza postępów przez opiekuna grupy i metodyka.
 • Lokalizacja w samym centrum Warszawy

Szkoła Just Time od września 2003 roku do czerwca 2009 roku uczyła Metodą Callana, a od lipca 2009 roku prowadzi zajęcia metodą bezpośrednią Direct Method For English. 

SPRAWDŹ ROZKŁAD ZAJĘĆ I CENNIK 

Podręczniki

Podręczniki do metody Direct wzbogacono w nowoczesne słownictwo, transkrypcję fonetyczną oraz bardziej przystępną gramatykę. 
Zawierają one również aktualną tematykę pytań oraz konwersacyjną angielszczyznę. 
Metodyka prowadzenia zajęć jest inspirowana metodą Callana.   zobacz opis 

Książki te zostały opracowane przez zespół lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu metodą bezpośrednią. 
W rezultacie idea sprawdzonej, bardzo lubianej i docenianej metody plus nowoczesność dały wspaniały efekt, który doceniło już wielu słuchaczy.

.Materiały dydaktyczne 

Materiał został podzielony na 6 podręczników. Różnią się one układem graficznym. Są przyjazne dla nauczyciela i ucznia, jak również zawierają transkrypcję fonetyczną oraz dodatkowe lekcje gramatyczne na końcu podręcznika. 
Do każdej książki dołączany jest unikalny kod umożliwiający ściągnięcie nagranego materiału MP3 oraz dostęp do platformy e-learningowej, która niewątpliwie wzbogaca proces nauczania poprzez możliwość pracy w domu. Od września 2013 roku  Wydawnictwo postanowiło ujednolicić wygląd swoich podręczników do języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i otrzymały one nową okładkę. Materiał zawarty w podręcznikach nie został zmieniony z wyjątkiem kilku drobnych poprawek.
Od 2022 roku możemy cieszyć się kolejną wersją podręczników, która uwzględnia zmiany i innowacje zgłaszane podczas ostatnich kilku lat i jest przystosowana do nowej unowocześnionej platformy online 🙂 

Platforma internetowa 

Istotnym atutem Direct Method for English jest platforma internetowa. Jest to program e-learningowy zawierający ćwiczenia dopasowane do podręczników DIRECT Method for English, dzięki któremu można utrwalać wiadomości z lekcji, nadrabiać zaległości, a także powtarzać materiał przed egzaminem w bardzo atrakcyjnej i nowoczesnej formie. Platforma internetowa zawiera testy z 4000 słówek, oraz 100 dyktand i ponad 500 ćwiczeń gramatycznych – materiał dopasowany jest do konkretnych lekcji w podręcznikach DIRECT Method for English. W związku z tym, Słuchacz wykonując wszystkie ćwiczenia otrzymuje nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis. 

Podsumowując, aby zalogować się i w pełni korzystać z platformy należy być uczniem szkoły językowej i korzystać z oryginalnych podręczników, w których znajduje się kod rabatowy. 

Szczegóły E-LEARNING

Napisz do nas

Szkoła Językowa “Just Time”

ul. Świętokrzyska 20 piętro 5
00-002 Warszawa

vis a vis Poczty Głównej

tel. (22) 826 80 03
tel/fax (22) 826 80 04
tel. kom. 0-508 168 681
e-mail: justtime@op.pl

Poniedziałek – Piątek:
9:00 – 19:00
Sobota: 9:00 – 13:00 

Nr konta mBank.: 09 1140 2004 0000 3102 3662 6026

Show Buttons
Hide Buttons