O nas

O nas, czyli kilka słów o Just Time.

Połącz profesjonalizm z mądrą metodą, a sprawdzoną praktykę ze świeżością podejścia. Dodaj doskonałe przygotowanie, dużą ilość sympatii oraz potężną dawkę dobrego humoru. Otrzymasz miejsce w którym doskonale się czujesz, szybko rozwijasz i do którego zawsze chcesz wracać, jednym słowem, Just Time.

To jest jak zaproszenie do przytulnego klubu, w którym, przy kawie i w miłym towarzystwie można spędzić wieczór. Choć kawy tu nie brakuje, dobrego towarzystwa również. Just Time to istniejąca od 2003 roku i mająca duże sukcesy, Szkoła Języków Obcych. Założona z potrzeby serca – miłości do języków oraz niezwykle interesującej Metody Callana i Direct Method for English, uczy jak mówić i myśleć po angielsku.

Każdy kto zawita w te przyjazne progi, może mieć pewność, że jeśli przyjdzie mu ochota nauczyć się suahili, również na to znajdzie się rada. Bo my jesteśmy dla Słuchaczy, nie odwrotnie. I to się czuje.

Sala Just Time
Sekretariat Just Time

W naszych przestronnych, jasnych salach będziecie mogli zgłębiać tajniki języka angielskiego. Nasi sympatyczni lektorzy poprowadzą was sprawdzoną ścieżką i pomogą w trudnych sytuacjach.

My wiemy, jak trudno podjąć jest decyzję o rozpoczęciu nauki i wybrać odpowiednią dla siebie metodę i szkołę. Dlatego do waszej dyspozycji jest nasz sekretariat.

Tutaj w Just Time w przyjaznej, miłej atmosferze otrzymacie wszystkie interesujące was informacje. Sprawdzimy wasz poziom, a wy wybierzecie rodzaj kursu językowego w  dogodnych dniach i godzinach. 
Lekcje próbne pozwolą wam stwierdzić czy trafiliście w odpowiednie miejsce!

Powodzenia

Show Buttons
Hide Buttons