Kursy angielskiego dla dzieci

Do you speak English?

Kursy angielskiego dla dzieci prowadzimy od 2003 roku. Od samego początku przyświecały nam konkretne cele: spowodować aby dzieci polubiły język obcy, otworzyły się i używały go:)))
Kursy standardowo rozpoczynają się na przełomie września i października i trwają do końca czerwca, a w wakacje proponujemy naszym młodym kursantom:
PÓŁKOLONIE JĘZYKOWO-PRZYGODOWE.

Naszym sukcesem w nauczaniu języka angielskiego dzieci jest ponad 14-letnia współpraca ze Szkołą Podstawową nr 75 przy ul. Niecałej i ponad 6-letnia współpraca ze Szkołą Podstawową nr 203 przy ul. Skorupki, a także od 2018 roku współpraca ze Szkołą Podstawową nr 158 przy ulicy Ciasnej. W szkołach tych prowadzimy dodatkowe kursy angielskiego dla dzieci w wieku 7-14 lat.
Tak długoletnia współpraca jest dla nas niewątpliwie dowodem dużego zaufania rodziców, za co im serdecznie dziękujemy.

Zajęcia prowadzone są przez polskiego lektora na zmianę z Native Speakerem. Formuła zajęć z polskimi i obcojęzycznymi lektorami daje dzieciom większą swobodę w komunikacji, zwiększa motywację do pracy nad językiem.
Podręcznik, jaki wybraliśmy Macmillan Next Move, wprowadza uczniów nie tylko w świat języka angielskiego ale również zabiera w kulturową podróż po różnych krajach świata. Dzieci z zaangażowaniem oglądają filmy, tworzą projekty i uczestniczą w quizach.

Jak uczymy

Świetnym uzupełnieniem lekcji języka angielskiego jest odniesienie się do osobistych przedmiotów – “Show and Tell”. Uczniowie co tydzień przynoszą własne rzeczy, które opisują i prezentują podczas lekcji. Ten punkt programu jest wyśmienitą motywacją do tego aby dzieci same chciały wzbogacać swoje słownictwo. 
W tym roku dzieci będą tworzyć też własne portfolio i zdobywać dyplomy za nabyte osiągnięcia językowe w każdym miesiącu nauki.

Egzaminy i certyfikaty językowe

Założeniem naszej Szkoły jest nauczanie języka angielskiego ukierunkowane na osiągnięcie konkretnego poziomu językowego po każdym etapie nauki.
Najbardziej wiarygodnym potwierdzeniem skuteczności naszego nauczania jest zdany z sukcesem egzamin państwowy Cambridge.
Egzaminy YLE (Young Learners English Tests) skierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat i testują nabycie umiejętności językowych z zakresu:

  • czytania i pisania
  • rozumienia ze słuchu
  • mówienia

Poziomy językowe jakie dzieci osiągają w danej klasie.

Dzieci w klasie szóstej mogą przystępować do egzaminu KET lub PET z formułą dla szkół podstawowych.
Nasza Szkoła “Just Time” współpracuje z British Council (brytyjska agencja ds. współpracy kulturalnej oraz oświatowej, z nastawieniem na naukę języka angielskiego) poprzez udział w programie Addvantage. 
Zachęcamy wszystkich uczniów do podjęcia wyzwania i zdobycia certyfikatu sprawdzającego wiedzę z języka angielskiego na egzaminie państwowym YLE. 

DLACZEGO WARTO PRZYSTĘPOWAĆ DO EGZAMINÓW YLE?

Obecnie prowadzimy nabór na zajęcia dla dzieci w następujących placówkach:
Szkoła Podstawowa nr 75  ul. Niecała – Śródmieście
Szkoła Podstawowa nr 203  ul. Skorupki – Śródmieście.
Szkoła Podstawowa nr 158  ul. Ciasna – Śródmieście.

KIDS ENGLISH CLUB
Nowy rok szkolny i nowe wyzwania – zapraszamy dzieci w wieku 9-13 lat do naszego Klubu Języka Angielskiego – gdzie dostarczamy porcję praktycznego języka angielskiego w formie, którą dzieci lubią najbardziej: zabawy w naturalnych sytuacji zachęcających do mówienia. Wspólnie gramy w gry planszowe, tworzymy projekty językowe, czytamy anglojęzyczne historyjki i odgrywamy role bohaterów, czy też oglądamy krótkie bajki połączone z warsztatem językowym.

Projekt „Show and Tell”

– jest Jednym z punktów programu, na każde spotkanie dzieci przynoszą ulubiony przedmiot, który przedstawiają i opisują w języku angielskim. Nie zabraknie też piosenek, rymowanek czy gier aktywizujących słownictwo. Zachęcimy Twoje dziecko do tego by od najmłodszych lat polubiło język angielski i mogło się nim posłużyć w naturalnych sytuacjach. 

Proponowane dni: poniedziałek lub piątek 15.30-16.30
Maksymalnie 6 osób w grupie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Napisz do nas

Szkoła Językowa “Just Time”

ul. Świętokrzyska 20 piętro 5
00-002 Warszawa

vis a vis Poczty Głównej

tel. (22) 826 80 03
tel/fax (22) 826 80 04
tel. kom. 0-508 168 681
e-mail: justtime@op.pl

Poniedziałek – Piątek:
9:00 – 19:00
Sobota: 9:00 – 13:00 

Nr konta mBank.: 09 1140 2004 0000 3102 3662 6026

Show Buttons
Hide Buttons