Kursy angielskiego dla dzieci

Do you speak English?

Kursy angielskiego dla dzieci

Do you speak English?

Kursy angielskiego dla dzieci prowadzimy od 2003 roku. Od samego początku przyświecały nam konkretne cele: spowodować aby dzieci polubiły język obcy, otworzyły się i używały go:)))
Kursy standardowo rozpoczynają się na przełomie września i października i trwają do końca czerwca, a w wakacje proponujemy naszym młodym kursantom:
PÓŁKOLONIE JĘZYKOWO-PRZYGODOWE.

Naszym sukcesem w nauczaniu języka angielskiego dzieci jest ponad 14-letnia współpraca ze Szkołą Podstawową nr 75 przy ul. Niecałej i ponad 6-letnia współpraca ze Szkołą Podstawową nr 203 przy ul. Skorupki, a także od 2018 roku współpraca ze Szkołą Podstawową nr 158 przy ulicy Ciasnej. W szkołach tych prowadzimy dodatkowe kursy angielskiego dla dzieci w wieku 7-14 lat.
Tak długoletnia współpraca jest dla nas niewątpliwie dowodem dużego zaufania rodziców, za co im serdecznie dziękujemy.

Zajęcia prowadzone są przez polskiego lektora na zmianę z Native Speakerem. Formuła zajęć z polskimi i obcojęzycznymi lektorami daje dzieciom większą swobodę w komunikacji, zwiększa motywację do pracy nad językiem.
Podręcznik, jaki wybraliśmy Macmillan Next Move, wprowadza uczniów nie tylko w świat języka angielskiego ale również zabiera w kulturową podróż po różnych krajach świata. Dzieci z zaangażowaniem oglądają filmy, tworzą projekty i uczestniczą w quizach.

Jak uczymy

Świetnym uzupełnieniem lekcji języka angielskiego jest odniesienie się do osobistych przedmiotów – “Show and Tell”. Uczniowie co tydzień przynoszą własne rzeczy, które opisują i prezentują podczas lekcji. Ten punkt programu jest wyśmienitą motywacją do tego aby dzieci same chciały wzbogacać swoje słownictwo. 
W tym roku dzieci będą tworzyć też własne portfolio i zdobywać dyplomy za nabyte osiągnięcia językowe w każdym miesiącu nauki.

Egzaminy i certyfikaty językowe

Założeniem naszej Szkoły jest nauczanie języka angielskiego ukierunkowane na osiągnięcie konkretnego poziomu językowego po każdym etapie nauki.
Najbardziej wiarygodnym potwierdzeniem skuteczności naszego nauczania jest zdany z sukcesem egzamin państwowy Cambridge.
Egzaminy YLE (Young Learners English Tests) skierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat i testują nabycie umiejętności językowych z zakresu:

  • czytania i pisania
  • rozumienia ze słuchu
  • mówienia

Poziomy językowe jakie dzieci osiągają w danej klasie.

Dzieci w klasie szóstej mogą przystępować do egzaminu KET lub PET z formułą dla szkół podstawowych.
Nasza Szkoła “Just Time” współpracuje z British Council (brytyjska agencja ds. współpracy kulturalnej oraz oświatowej, z nastawieniem na naukę języka angielskiego) poprzez udział w programie Addvantage. 
Zachęcamy wszystkich uczniów do podjęcia wyzwania i zdobycia certyfikatu sprawdzającego wiedzę z języka angielskiego na egzaminie państwowym YLE. 

DLACZEGO WARTO PRZYSTĘPOWAĆ DO EGZAMINÓW YLE?

Obecnie prowadzimy nabór na zajęcia dla dzieci w następujących placówkach:
Szkoła Podstawowa nr 75  ul. Niecała – Śródmieście
Szkoła Podstawowa nr 203  ul. Skorupki – Śródmieście.
Szkoła Podstawowa nr 158  ul. Ciasna – Śródmieście.

KIDS ENGLISH CLUB
Nowy rok szkolny i nowe wyzwania – zapraszamy dzieci w wieku 9-13 lat do naszego Klubu Języka Angielskiego – gdzie dostarczamy porcję praktycznego języka angielskiego w formie, którą dzieci lubią najbardziej: zabawy w naturalnych sytuacji zachęcających do mówienia. Wspólnie gramy w gry planszowe, tworzymy projekty językowe, czytamy anglojęzyczne historyjki i odgrywamy role bohaterów, czy też oglądamy krótkie bajki połączone z warsztatem językowym.

Projekt „Show and Tell”

– jest Jednym z punktów programu, na każde spotkanie dzieci przynoszą ulubiony przedmiot, który przedstawiają i opisują w języku angielskim. Nie zabraknie też piosenek, rymowanek czy gier aktywizujących słownictwo. Zachęcimy Twoje dziecko do tego by od najmłodszych lat polubiło język angielski i mogło się nim posłużyć w naturalnych sytuacjach. 

Proponowane dni: poniedziałek lub piątek 15.30-16.30
Maksymalnie 6 osób w grupie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Napisz do nas

Szkoła Językowa “Just Time”

ul. Świętokrzyska 20 piętro 5
00-002 Warszawa

vis a vis Poczty Głównej

tel. (22) 826 80 03
tel/fax (22) 826 80 04
tel. kom. 0-508 168 681
e-mail: justtime@op.pl

Poniedziałek – Piątek:
9:00 – 19:00
Sobota: 9:00 – 13:00 

Nr konta mBank.: 09 1140 2004 0000 3102 3662 6026

Show Buttons
Hide Buttons