Opinie

Opinie naszych słuchaczy

W 100% mogę powiedzieć, że bardzo Mi się podobało w Just Time. Od organizacji po ludzi tworzących super atmosferę, oraz oczywiście moją grupę “Indonesia”. Mogę również dodać, że przyczynili się Państwo do tego, że nie uciekam jak zobaczę obcokrajowca na ulicy:-). Serdecznie pozdrawiam:) 

Adam Ż

Nauka w Państwa szkole to naprawdę duża przyjemność:)

Olga

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w warsztatach językowych, naprawdę warto.Byłam wczoraj na zajęciach z \’poprawnej wymowy\’.. świetna atmosfera i pełen profesjonalizm. Oby więcej takich lekcji! pzdr. 

Paulina

Uczyłam się w Just Time przez rok – bardzo miło wspominam ten czas. Robiłam zadzwiająco szybkie postępy. Bardzo miła atmosfera. A lektorzy – nie tylko kompetentni, ale i przystojni:) Bardzo polecam!
Beata W

Wyrażam wdzięczność wszystkim lektorom, za ich ogromną wiedzę, zaangażowanie, wyrozumiałość, przyjazne nastawienie do słuchaczy, cierpliwość i podziw, który wyrażają jeśli robimy postępy w nauce. Uczę się 2 lata, a byłam przekonana, że moja nauka będzie trwać krótko, bo uczę się od początku i od dawna już do młodzieży nie należę. Uważam , że nasza szkoła jest NAJWSPANIALSZA. Ucz się z nami – nie będziesz żałować!

Ewa S

Uczyłam się w Just Time przez około dwa lata i biegła umiejętność mówienia po angielsku jest moim życiowym osiągnięciem. Nie byłoby to możliwe bez wparcia lektorów, przyjaznej atmosfery i niewiarygodnie efektywnej metody!

UK

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Moje sprawności językowe poszły w górę, a poczucie pewności podczas posługiwania się językiem angielskim stale wzrasta:) Polecam.

Lena


Uczę się w tej szkole 4 miesiące. Zaczęłam od podstaw. Na początku byłam pełna obaw, czy sobie poradzę,gdyż nie jestem uzdolniona lingwistycznie i jestem osobą dojrzałą. Dziś wiem,że rozpoczęcie nauki w Just Time było bardzo dobrym wyborem.Pełen profesjonalizm lektorów,serdeczne podejście do studentów oraz ciepła atmosfera w grupie sprawiły,że przełamałam strach przed mówieniem i z przyjemnością uczę się j. angielskiego. Polecam!
Teresa N.

Niedawno ukończyłam w Just Time trzytygodniową kobyłę: kurs \”English for public relations\”. Pięć godzin dziennie przez trzy tygodnie może wydawać się bardzo trudnym wyzwaniem, ale okazało się, że nauka była po prostu czystą przyjemnością. Lektorzy – bardzo kompetentni, życzliwi, pomocni, gotowi do wychodzenia poza główny materiał, jeśli czułam się słabo w jakimś zagadnieniu, np. gramatycznym – jednym słowem wymarzone warunki do nauki. Zrobiłam bardzo duże postępy, jestem wdzięczna i zachwycona:)

Beata

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Państwem. Metoda bezpośrednia okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę – nauka angielskiego stała się przyjemnością. Fakt, że nie ma zadań domowych, a wszystkie kontrolne ćwiczenia są przeprowadzane bardziej ‘dla studenta’ niż dla szkoły, czy lektora były dla mnie ogromnym plusem. Przestałam łączyć naukę angielskiego z klasyczną formą ‘szkoły’ i uczenia się dla oceny. Teraz uczę się dla siebie i to jest rewelacyjne! Dodatkowym plusem jest fakt, że lektorzy prowadzą zajęcia rotacyjnie – zmniejsza to monotonię zajęć (które dopiero co rozpoczynającemu naukę tą metodą studentowi mogą wydawać się mało urozmaicone) – każdy lektor ma swoją dynamikę, zwraca uwagę na inne aspekty języka, wprowadza coś dodatkowego. Polscy lektorzy są cenni, bo ‘patrzą’ na język trochę naszymi oczami starając się zwrócić uwagę na to, co Polakom sprawia największą trudność. Native-speakerzy to z kolei ogromna szansa na poznanie różnych stylów mówienia i osłuchania się z innym akcentem. Nawet jeśli zrozumienie niektórych wymagało ode mnie zwiększonego wysiłku to uważam, że jest to jedna z największych zalet tych zajęć – przecież nie używając języka angielskiego nie używamy go w rozmowie z Polakami, a z ludźmi z całego świata – każdy ma ‘swoją’ wersję tego języka. Poza tym metoda bezpośrednia faktycznie daje szanse na nauczenie się mówienia i pokonania wewnętrznego oporu przed mówieniem. Państwa Szkoła jest również rewelacyjna jeśli chodzi o elastyczność w podchodzeniu do potrzeb uczestników kursów – w czasie ponad rocznej nauki wielokrotnie ja i moja grupa miałyśmy prośby, które były spełniane – przełożenie terminu zajęć, zmiana ilości godzin, zmiana ilości osób w grupie, chwilowe zawieszenie uczestnictwa z zajęciach. Zawsze szłam z wielką chęcią na zajęcia i zawsze wychodziłam z nich zadowolona. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w nauczaniu, 

Alicja S.

Show Buttons
Hide Buttons