EGZAMINY YLE - CZY WARTO?

EGZAMINY YLE Starters Movers Flyers

Ściśle wytyczony cel przez cały rok nauki.

Tak jak w przypadku dorosłych, kiedy mamy sprecyzowany cel, do którego zmierzamy, łatwiej jest nam osiągnąć efekt. Dzieci podejmując wyzwanie zdobycia certyfikatu mają określony cel, dzięki czemu chętniej się uczą – takim celem mogą być właśnie egzaminy YLE .

 

Test nabycia praktycznej znajomości języka angielskiego.

Zdarza się, że kursy językowe uczą biernej znajomości języka angielskiego a rodzice nie widzą efektów w postaci umiejętnego posługiwania się językiem obcym w praktyce u swego dziecka. Podczas egzaminu YLE dzieci mają wykazać się praktyczną znajomością języka angielskiego ze wszystkich umiejętności językowych. Dlatego też na zajęciach uczymy dzieci kreatywnego słuchania tekstów, czytania ze zrozumieniem, użycia gramatyki w kontekście czy mówienia za pomocą opisywania ilustracji, zrozumienia ustnej instrukcji i umiejętności swobodnej komunikacji z otoczeniem.

Przyjazna formuła testów.

Formuła testów Starters, Movers, Flyers jest niezwykle przyjazna, dzieci w sposób łagodny zdobywają nowe doświadczenia podczas pierwszych kontaktów z egzaminami co również przyczynia się do edukacyjnych sukcesów w przyszłości i kontynuacji swojej drogi na kolejnych kursach.

Dobra zabawa

Podczas całego roku dzieci ćwiczą zadania przygotowujące do testu, które są wciągające i inspirujące do używania języka angielskiego. Sam egzamin jest bezstresowy, a dzieci są bardzo dumne ze swoich osiągnięć.

Zapał do dalszej nauki.

Dzieci mogą pochwalić się tym czego się nauczyły. Rozmowa z egzaminatorem opiera się na opisywaniu obrazków, słuchaniu prostszych i trudniejszych zdań, kolorowanie i rysowanie co dzieci uwielbiają najbardziej. Dzieci chętnie przystępują do dalszej nauki na kolejnym poziomie gdyż formuła egzaminu jest motywująca do pracy nad językiem.

Certyfikat – Nagroda dla każdego.

Nie można nie zdać egzaminu YLE. Każde dziecko otrzymuje certyfikat potwierdzający w jakim stopniu opanowało język angielski. Nagrodą jest ilość zdobytych tarczy. Za każdą umiejętność dzieci mogą otrzymać maksymalnie 5 tarcz czyli w sumie 15. Taka formuła egzaminu jest dla dziecka znakomitą inspiracją i pozytywnym bodźcem do dalszej pracy.

Koszty egzaminów YLE:   (sprawdź aktualne ceny)

Starters – 315 zł
Movers – 315 zł
Flyers – 315 zł
KET for Schools – 385 zł
PET for Schools – 405 zł

 

Napisz do nas

Szkoła Językowa "Just Time"

ul. Świętokrzyska 20 piętro 5
00-002 Warszawa

vis a vis Poczty Głównej

tel. (22) 826 80 03
tel/fax (22) 826 80 04
tel. kom. 0-508 168 681
e-mail: justtime@op.pl

Poniedziałek - Piątek:
9:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 13:00 

Nr konta mBank.: 09 1140 2004 0000 3102 3662 6026

Show Buttons
Hide Buttons