OPINIE

Opinie o półkoloniach

“Na prośbę dziecka już drugi raz korzystamy z półkolonii Just Time. To jedyne półkolonie w mieście, na które moja córka chce wracać. Czy potrzeba lepszych referencji?

Mariusz K.

“Moja córka po raz pierwszy znalazła się w “nowym środowisku”. Już pierwszego dnia po 2 godzinach otrzymałam telefon, że jest “super”. To naprawdę pokazało mi, że wybór tych półkolonii był strzałem w dziesiątkę.
Dziękuję przede wszystkim kadrze!”

Agnieszka Z.

“Półkolonie super zorganizowane, przemyślane i nastawione w 100% na dzieci. Codzienne wyjścia to duży plus, ale i zajęcia w siedzibie Just Time mojemu dziecku bardzo się podobały. Sympatyczna kadra nauczycielska oraz całokształt organizacji półkolonii na 5!
Zarówno ja, jak i mój syn jesteśmy bardzo zadowoleni.”

Klaudia Z.

“Półkolonie fantasycznie pomyślane i zorganizowane. Żadnych zastrzeżeń. 
Dziecko przeszczęśliwe.”
Ewa R.

“Najważniejsze – dziecko zadowolone, zajęcia ciekawe. Bardzo dobre wyżywienie. Mili wychowawcy.”

Marek P.

“Półkolonie uważam za bardzo dobrze zorganizowane. Dzieciom zapewniona jest zarówno dobra opieka, smaczne wyżywienie jak i zróżnicowany program w ciągu całego tygodnia. Nasza córka jest także zadowolona z pobytu.”

Hubert K.

“Córce bardzo podobały się półkolonie, miły personel, zajęcia urozmaicone. Nam też miło posyłać dziecko do tak sympatycznego miejsca. Mamy nadzieję, że będą Państwo kontynuować półkolonie, bo córka prosiła by zapisać ją jeszcze raz. Pozdrawiam. “

Joanna S.


“Mój syn po raz kolejny chce wracać na półkolonie. Podoba mu się program zajęć i prowadzący. I chyba też brak zmuszania do wszystkich aktywnosci. Z moich wrażeń, mogę podzielić się opinią o ciepłej i sympatycznej atmosferze.”

 

Magda N.

“Na uwagę zasługuje bardzo przyjazna formuła organizacji zajęć, sposób ich prowadzenia i urozmaicenie. Połączenie zabawy z lekką formułą nauki jest akceptowane przez dzieci i opiekunów”

Elżbieta P.

“Półkolonie są zorganizowane w sposób atrakcyjny i aktywizujący uczestników do zajęć.”

Monika Z.

Napisz do nas

Szkoła Językowa "Just Time"

ul. Świętokrzyska 20 piętro 5
00-002 Warszawa

vis a vis Poczty Głównej

tel. (22) 826 80 03
tel/fax (22) 826 80 04
tel. kom. 0-508 168 681
e-mail: justtime@op.pl

Poniedziałek - Piątek:
9:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 13:00 

Nr konta mBank.: 09 1140 2004 0000 3102 3662 6026

Show Buttons
Hide Buttons